XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby remontowe naszej parafii – „Bóg zapłać” za wszystkie Wasze ofiary.

Dziś o 15.00 nieszpory niedzielne. Do końca czerwca po Mszy św. wieczornej nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W środę będziemy świętowali uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – patrona naszego miasta.

W czwartek zwyczajnie Adoracja NS i okazja do spowiedzi od 17.00.

W piątek o 16.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie jeszcze normalnie czynna, a od przyszłego tygodnia będzie czynna w trybie wakacyjnym.

Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego – w najnowszym numerze m.in. o praktyce pierwszych piątków miesiąca, o udziale Karola Wojtyły w II Soborze Watykańskim oraz rozmowa z kapucynem o. Piotrem Śliwińskim o tym, że musimy całkowicie zdać się na Boga. Jest też wakacyjny Mały Gość Niedzielny z dodatkiem – niezbędnikiem wakacyjnym dla całej rodziny.

Z powodu kwarantanny naszych biskupów bierzmowanie zostało po raz kolejny odłożone na późniejszy termin, ale do czwartku trwają rozmowy proboszcza z kandydatami do bierzmowania w obecności rodzica / rodziców. Uczniom i ich rodzicom zostały wysłane informacje o formie zapisów na te spotkania.

Księżom można powierzyć „urlopowe” intencje mszalne, które będą odprawione poza Brzezinką.

Szczepienie psów przeciwko wściekliźnie na Brzezince odbędzie się w sobotę 27.06. br. w godzinach 15.00-17.00 w gospodarstwie Państwa Piprek (jak zwykle). Koszt 30 zł.

W ostatnim czasie zmarł:

- śp. Rafał Oszek, l. 47