Ogłoszenia duszpasterskie
Święto Chrztu Pańskiego – 13 stycznia 2019 r.

Dziś przeżywamy święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o 11.15 odbędzie się koncert kolędowy chóru Cantate Deo z Tychów Czułowa. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

Zapraszamy na nieszpory kolędowe o 15.00, które będziemy przeżywać z chórem „Familia”.

W przyszłą niedzielę o 11.15 będzie gościł w naszej parafii dziecięco młodzieżowy zespół Uskrzydleni z Gierałtowic z s. Aldoną. Po Mszy św. odbędzie się koncert kolędowy tego zespołu. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby remontowe naszej parafii.

27.01 będziemy gościć chór parafialny z Brzęczkowic Vox Dei, któr po Mszy św. będzie kolędować dla nas i z nami.

Zachęcamy do przeczytania najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać o chrzcie jako bramie sakramentów i dlaczego jest najważniejszym i najpiękniejszym sakramentem; oraz o tym kiedy i jak szukać nowej pracy? Jest też dodatek - obrazek z modlitwą męża za żonę.

Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza członków i sympatyków do wspólnego kolędowania przy żłóbku, które odbędzie się w sobotę 19 stycznia w Katowicach Panewnikach. Zapisy u zelatorki (kontakt w gablocie w przedsionku kościoła).

Zapraszamy na Bal Karnawałowy Bezalkoholowy, który odbędzie się w sobotę 2 marca br. Zapisy telefonicznie 537683509 lub w zakrystii.

 

Kontynuujemy odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii czyli kolędę. Z tego powodu kancelaria parafialna będzie nieczynna we wtorkowe popołudnia i środowe wieczory. Nie ma też wieczornych Mszy św. i nabożeństw od poniedziałku do piątku.

Informujemy, że tegoroczne ofiary składane podczas kolędy będą przeznaczone na wykonanie izolacji pionowej części podziemnej kościoła – zwłaszcza od strony nawy bocznej – oratorium oraz wykonanie drenażu wokół kościoła.

  

W ostatnim czasie zmarli:

- śp. Grażyna Krzyżak, l. 50

- śp. Wiktor Sojka, l. 88