Intencje Mszy Świętych
27 października – 3 listopada 2019 r.

Niedziela, 27 października – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

6.30

O Boże błogosławieństwo dla Parafian

8.00

Za + Tadeusza Gruchalskiego na wsp. ur. i ++ rodziców Irenę i Bolesława

9.30

Za ++ Cecylię Wieczorek, syna Jacka i ++ z pokr.

11.15

O Boże błogosławieństwo dla Parafian z ok. 6 rocznicy poświęcenia kościoła

14.45

Nabożeństwo różańcowe

15.30

Do OB i MB z podz. za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski w int. Joanny i Janusza Owsianik z ok. 20 r. ślubu oraz o Boże błog. dla córki Małgorzaty

Poniedziałek, 28 października – święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00

1. Za ++ Wiktorię Piwko, męża Franciszka, córkę Helenę, syna Krzysztofa, 3 zięciów i synową, rodziców z obu str. i ++ z rodzin Piwko i Reczek

2. Za ++ Helenę Piwko, męża Krzysztofa, rodziców z obu str. oraz ++ z rodzin Piwko i Cieplok

18.00

1. Za ++ Józefa i Paulinę Sorek, Augustyna i Helenę Spis, ich rodziców i ++ z rodziny

2. Za + Kazimierza Dela - of. od sąsiadów z ul. Brzezińskiej

Wtorek, 29 października

8.00

1. Za ++ rodziców Mariannę i Henryka Kazior oraz siostrę Krystynę

2. Za + Alfreda Szołtys - of. od sąsiadów z ul. Różanej

18.00

1. Za ++ Emilię Magiera, 2 mężów oraz ++ z rodziny

2. Za + Janusza Nowara i jego ++ rodziców

Środa, 30 października - święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Katowicach

8.00

Do OB przez wstawiennictwo świętej Rodziny w intencji małżonków Beaty i Zbigniewa Skwara przeżywających 20 r. ślubu oraz o Boże błog. dla dzieci

18.00

1. Za ++ męża Pawła Korus w 17 r. śm., jego rodziców i teściów oraz rodzeństwo z obu str.

2. Za + Bronisława Urbanka – of. od rodzin Toborek, Cieplok, Ocieczek i Chmielarski

Czwartek, 31 października

8.00

1. Za + męża i ojca Rufina oraz ++ rodziców z obu str.

2. Za ++ rodziców, braci, siostrę, szwagra i ++ z rodziny

18.00

1. Za ++ Wojciecha i Annę Czaplińskich, Damiana i Gertrudę Wrona, Gintra i Urszulę Kowalskich, Henryka Sitko oraz ++ z rodziny

2. Za + Weronikę Wendreńską – of. od kuzyna Kazimierza Jodłowskiego

Piątek, 1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych

6.30

Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w int. Czcicieli i Rodzin naszej Parafii

8.00

Za ++ Joannę Gaszka na wsp. ur., Maksymiliana i bratową Renatę, Annę i Franciszka Koziołek, ich syna Mariana oraz dusze w cz. cierp.

9.30

Do Miłosierdzia Bożego za + Mariusza Chartuniewicz na wsp. ur. oraz ++ z rodziny

11.15

Za ++ Stanisławę Górkiewicz, córkę Grażynę oraz Stanisława Ptak

14.00

Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu

15.00

na cmentarzu: Za ++ Irmgardę i Stanisława Sorek, ich rodziców, Grzegorza Długajczyk oraz ++ z rodziny

Sobota, 2 listopada - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

8.00

Ku czci Niep. Serca NMP w int. Czcicieli Różańca Św., Rodziny Radia Maryja, Świeckiej Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego i ich rodzin - int. wynagr. za bluźnierstwa tych, którzy starają się otwarcie zaszczepić w sercach dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść do Niepokalanej Matki

9.30

Do Miłosierdzia Bożego, MB Bolesnej i św. Józefa o łaskę szczęśliwej śmierci dla Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci ich rodzin i grzeszników całego świata

16.00

Za ++ Stefana Dolata, jego rodziców, teścia, swatową oraz ++ Józefa i Annę

18.00

1. Za ++ męża Stanisława Gąsiorek w 2 r. śm., rodziców, teściów oraz ++ z rodzin Gąsiorek, Bożek i Kuźnik

2. Za ++ działkowców ROD Jedność

Niedziela, 3 listopada - 31 Niedziela Zwykła

6.30

Za ++ ojca Teodora i żonę Edytę oraz ++ z rodziny

8.00

Za ++ męża Jerzego, córkę Elżbietę, rodziców Józefa i Mariannę oraz Adama i Ewę oraz ++ z rodziny

9.30

Za + Jacka Wieczorek w 5 r. śm., ++ z pokr. i dusze w czyśćcu cierp.

11.15

Za ++ Gertrudę Danecki na wsp. ur., męża Rudolfa oraz ++ z rodzin Danecki, Penczek i Klimera

14.45

Różaniec za zmarłych zalecanych

15.30

W int. dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Emilii Sobańskiej i Klementyny Jurczyk oraz ich rodziców i chrzestnych