Intencje Mszy Świętych

O Boże błogosławieństwo dla Parafian

Za + Mariana John - of. od rodziny Komorowskich

9.30

Za ++ rodziców Teresę i Leona oraz dziadków z obu str.

11.15

Do OB i MB z podz. za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Michała Nowaczyka z ok. 40 ur. oraz syna Dominika z ok. 10 ur.

15.00

Nabożeństwo eucharystyczne z procesją dookoła kościoła

15.30

1. Do OB przez przyczynę MB Piekarskiej oraz św. Jacka z podz. za dotychczasową opiekę, z prośbą o dalsze Boże błog. i obfite Dary Ducha Świętego dla Członków Związku Górnośląskiego z okazji 29 rocznicy powstania Koła Brzezinka

2. Do OB i MB Piekarskiej z podz. za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne. łaski w int. Edwarda Walus z ok. 80 ur. oraz 25 rocznicy wstąpienia do Związku Górnośl.

3. Za ++ z rodzin Walus i Saternus

Poniedziałek, 24 czerwca - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Za + Grażynę Krzyżak - of. od rodziny Banasik

18.00

Za ++ Janinę, Krystynę i Józefa Komorowskich oraz Zofię, Jana i Stefana Szmul oraz ++ z rodziny

Wtorek, 25 czerwca

Za + Damiana Ćwięczek - of. od Ireny i Zbigniewa Filipczyk z rodziną

1. Za ++ Ludwikę Korpok w r. śm., męża Emila oraz zięcia Erwina Długajczyk

2. Za ++ Martę Długajczyk w r. śm., męża Franciszka, syna Erwina, córkę Eugenię i zięcia Erwina Żymła

Środa, 26 czerwca

8.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. ks. Klaudiusza Wiszkowskiego z ok. 75 ur.

Za ++ Julię Mierzwa, męża Józefa, rodziców z obu stron, zięcia Stanisława

Czwartek, 27 czerwca

8.00

Za ++ Eleonorę Peśla, męża Józefa, rodziców z obu str., synową, 2 zięciów i ++ z pokr.

18.00

1. Za ++ rodziców Józefę i Pawła Kałuża, szwagra Franciszka Pilawa, dziadków Kuderski i Kałuża, Rozalię i Jana Mirocha oraz szwagra Henryka Sowa

2. Za + Kazimierza Dela w 30 dz. po śm. - of. od Czcicieli Różańca Św.

Piątek, 28 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Za ++ członków ADŚ w II kwartale roku i ++ parafian

Za ++ Pawła i Józefę Kałuża

16.00

1. Za + Henryka Hajduk w r. śm., teścia Henryka Lorenc w r. śm., ++ rodziców i teściów

2. Za + Weronikę Wendreńską w 30 dz. po śm.

18.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego w int. Zofii Jaromin z ok. 18 ur.

Sobota, 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

8.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w pewnej int.

9.30

Za ++ Gertrudę Sornek w r. śm., męża Józefa, ich rodziców, córkę, zięcia i ++ z pokr.

13.00

Msza św. ślubna: Leszek Gawlik - Celina Cieplok

16.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Aleksandry Albin z ok. 30 ur. oraz z ok. 10 r. ślubu Aleksandry i Tomasza z prośbą o Boże błog. dla dzieci

18.00

Za ++ Martę i Pawła Palka, syna Stanisława, Stefana Cieleban, 2 żony oraz ++ z rodziny

Niedziela, 30 czerwca – XIII Niedziela Zwykła

6.30

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. ks. Leonarda Nowaka z ok. ur.

Za ++ rodziców i brata

9.30

Za ++ Monikę i Jana Synczek, rodziców z obu stron, Ludwikę i Franciszka Szczodrońskich oraz córkę Irenę

11.15

Za ++ Łucję Misiarczyk w r. śm., męża Franciszka, syna Jana i zięcia Edwarda

15.00

Nieszpory niedzielne

15.30

Za ++ Pawła Biecki i rodziców z obu str.