Intencje Mszy Świętych

9.30

Za ++ Leona Urgacz, rodziców z obu str., ++ siostrę, szwagierkę i 4 szwagrów

11.15

1. Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Otylii Patałąg z ok. 80 ur. i Boże błog. dla całej rodziny (TD)

2. Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. ks. Pawła Bubalika z ok. 70 ur. i 42 r. święceń kapłańskich (TD)

14.45

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

15.30

W int. dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Klary Dębskiej i Julii Lewandowskiej oraz rocznego dziecka Marianny Niedziela oraz ich rodziców i chrzestnych

Poniedziałek, 8 kwietnia

8.00

Za ++ Gerarda Korzeniec, żonę Różę, ++ z rodzin z obu str.

18.00

1. Za ++ Wojciecha i Jadwigę Lasok, Stanisława i Rozalię Ciepły, brata Lucjana i szwagra Stefana

2. Za ++ Łucję Zehn w 7 r. śm., męża Rainholda i ++ z pokr.

Wtorek, 9 kwietnia

8.00

Za ++ siostrę, szwagra, oraz rodziców i ++ z pokr.

18.00

1. Za + Bronisława Sowińskiego w 5 r. śm., ++ rodziców z obu str., ++ z rodziny i dusze w cz. cierp.

2. Za + ojca Mariana Matlachowskiego

Środa, 10 kwietnia

Za ++ męża Jana, syna Jerzego, rodziców i teściów

18.00

1. Za ++ Wojciecha Kania, żonę Weronikę, córkę Marię, rodziców z obu stron i rodzeństwo

2. Za ++ Klemensa Lasok, 2 żony, córkę Franciszkę, synów Augustyna i Stefana oraz 2 zięciów

Czwartek, 11 kwietnia

8.00

Za ++ Jana Ikielek, żonę Marię, Martę Szostek oraz rodziców z obu str.

18.00

1. Za ++ rodziców Martę i Wilhelma, dziadków z obu str. i dusze w czyśćcu cierpiące

2. Za + Mariana John w 30 dz. po śm.

Piątek, 12 kwietnia

8.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. ks. Józefa Musioła SDS z ok. ur.

Droga Krzyżowa dla seniorów

16.00

Droga Krzyżowa dla dzieci

16.30

Za ++ rodziców Katarzynę i Franciszka oraz ++ z pokr.

17.15

Za + Helenę Kula w 30 dz. po śm. - of. od Czcicieli Różańca Św.

Droga Krzyżowa ulicami Brzezinki

Sobota, 13 kwietnia

Za + Irenę Bzymek - of. od koleżanek z pracy córki Beaty

15.00

Do OB i MB z podz. za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski w int. Moniki i Jana Klimera z ok. 50 r. ślubu i 75 urodzin oraz o Boże błog. dla dzieci i wnuków

16.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Elżbiety Penczek z ok. ur.

18.00

1. Za ++ rodziców Elżbietę i Emanuela Bialucha oraz Stanisława Kita i ++ z pokr.

2. Za ++ Marię Osoba w 2 r. śm., męża Stanisława, rodziców i ++ z pokr. z obu str.

Niedziela, 14 kwietnia – Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej

6.30

O Boże błogosławieństwo dla Parafian

8.00

Za + Annę Huber w 30 dz. po śm.

9.30

Za + Elżbietę Deja na wsp. ur. - of. od siostry z rodziną

11.15

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Klary z ok. 90 ur. (TD)