Dzisiaj jest:

19-26 listopada 2017 r.

Niedziela, 19 listopada – 33 Niedziela Zwykła

6.30

Za + ks. prob. Jana Kuderę w 75 r. śm.

8.00

Za ++ Franciszka Misiarczyk z ok. ur. i w 15 r. śm., żonę Łucję, syna Jana i zięcia Edwarda

9.30

Za + Longinę Frowal w 1 r. śm.

11.15

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Krystyny Rak z ok. 90 ur. (TD)

15.00

Różaniec za zmarłych zalecanych

15.30

W int. rocznego dziecka: Urszuli Strzeszkowskiej oraz jej rodziców i chrzestnych

Poniedziałek, 20 listopada – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

8.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. ks. Józefa Mazura z ok. ur.

1. Za ++ Grzegorza Goj w 4 r. śm., ojca Romana i szwagra Jana Zielazny

2. Za ++ rodziców Jadwigę i Wojciecha Lasok, Rozalię i Stanisława Ciepły, brata Lucjana i szwagra Stefana

3. Za + Zygmunta Seweryn – of. od sąsiadów z ul. Cmentarnej, Piaskowej, Wodnej i Chrzanowskiej

Wtorek, 21 listopada – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

8.00

1. Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane dary z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. ks. Dawida Majki z ok. ur.

2. Do OB i MB z prośbą po Boże błogosławieństwo w intencji pań sprzątających kościół

1. Za ++ Bronisławę Peśla, ojca, teściów ++ z rodzin Peśla i Mazurkiewicz

2. Za + Ewę Biegun – of. od sąsiadów z ul. Laryskiej

Środa, 22 listopada – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

8.00

1. Za ++ Paulinę i Stefana Cichoń, 3 synów, 2 synowe oraz rodziców z obu str.

2. Za ++ Karola Biolik, żonę Elżbietę i ++ rodziców z obu str.

18.00

1. Za ++ z rodzin Bimczok i Ciepły i ++ z pokr.

2. Za ++ ks. Franciszka Strzódkę na wsp. ur., rodziców i rodzeństwo

Czwartek, 23 listopada

8.00

1. Za ++ dziadków Annę i Teodora Wendreńskich, Helenę i Teofila Winiarskich oraz ++ z rodzin Szczot, Wendreński i Winiarski

2. Za + Erwina Broncel – of. od pracowników P.U.W. HKW

18.00

1. Za + Erwina Żymła w 3 r. śm., żonę Eugenię i rodziców z obu str.

2. Za ++ Franciszka Wola, rodziców, rodzeństwo oraz Agnieszkę i Teodora Gwioździk

Piątek, 24 listopada – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy

Za pewnych zmarłych

16.30

Do OB przez wstaw. św. Tarsycjusza w int. ministrantów, ich rodziców i rodzeństwa

18.00

1. Za ++ Romualda Wróbel, Łucję i Józefa Michalik oraz Karola i Rozalię Janecki i ++ z pokr.

2. Za + Wiesławę Piechrzała w 30 dzień po śmierci

Sobota, 25 listopada

8.00

Za ++ Sylwestra Kapuściok, żonę Franciszkę, zięcia Krystiana, siostry Elżbietę i Wandę oraz rodziców z obu stron