Intencje Mszy Świętych
11-18 czerwca 2017 r.

Niedziela, 11 czerwca – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

6.30

O Boże błogosławieństwo dla Parafian

8.00

Za + Mariana Koziołek - of. od rodzin Gizdoń i Merta

9.30

Za + Helenę Musioł - of. od rodzin Kania i Sroka zamiast kwiatów

11.15

Do OB i MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Joanny Balion z ok. 75 r. ur.

15.00

Nieszpory niedzielne

15.30

Do OB przez przyczynę Matki Bożej Piekarskiej oraz św. Jacka z podziękowaniem za dotychczasową opiekę, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i obfite Dary Ducha Świętego dla Członków Związku Górnośląskiego z okazji 27 rocz. powstania Koła Brzezinka

Poniedziałek, 12 czerwca – wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, męczenników

8.00

1. Za ++ Gertrudę i Konrada Urbanek, ich rodziców i rodzeństwo

2. Za ++ Pawła Zając, siostrę Amandę oraz ++ Annę i Jana Jelonek

18.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w pewnej intencji z ok. 60 r. ur. oraz o Boże błog. dla rodziny

Wtorek, 13 czerwca – wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

8.00

Za ++ Jana Sojka w 3 r. śm., rodziców Franciszka i Albinę Sojka, Jana i Romana Lamik

18.00

1. Za ++ Józefa Senczek, żonę Helenę, rodziców z obu stron, Marię i Jana Lasek, Marię i Henryka Lasek, Zbigniewa Lasek oraz Bronisława Fizek

2. Za + Achillesa Matlachowskiego w 9 r. śm., i ++ rodziców

19.00

Nabożeństwo fatimskie

Środa, 14 czerwca – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

8.00

Do OB i MB z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski w int. Edyty Gruszka z ok. ur.

18.00

1. Za ++ Grzegorza Kawa z ok. ur. i ojca Józefa

2. Za + ojca Krystiana Pietrzyba w r. śm., ++ dziadków Olgę i Jerzego Pietrzyba oraz Weronikę i Franciszka Chyra

Czwartek, 15 czerwca – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

6.30

O Boże błogosławieństwo dla Parafian

8.00

O Boże błogosławieństwo dla Parafian

Procesja eucharystyczna

11.15

Za + Zbigniewa Kaptur - of. od kolegów z ENERGOINSTALu

15.30

Za + Zbigniewa Domerackiego - of. od sąsiadów z ul. Reja 20

Piątek, 16 czerwca

8.00

Za ++ Martę i Romana Rak, Stanisława i Pauliną Kania, synową Danutę, rodziców i rodzeństwo

16.30

Za ++ Mariana, Pelagię i Krzysztofa Winczek oraz + Zygmunta Synowiec

18.00

1. Za ++ Józefa Zając, rodziców z obu stron, braci Jana i Stefana i szwagra Józefa Korpok

2. Za + Józefa Stolarz – of. od sąsiadów u ul. Reja 20

Sobota, 17 czerwca – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

8.00

Za ++ rodziców Jana i Joannę Rup, rodziców i rodzeństwo z obu stron

18.00

1. Za ++ Pawła i Martę Palka, syna Stanisława, Stefana Cieleban i ++ z rodziny

2. Za ++ rodziców Leona i Teresę oraz dziadków z obu str.

Niedziela, 18 czerwca – XI Niedziela Zwykła

6.30

O Boże błogosławieństwo dla Parafian

8.00

Za ++ rodziców Klemensa i Klarę i ++ z rodziny

9.30

Za ++ Matyldę Dolina w r. śm., męża Jana, synów Henryka i Ryszarda, synową Stefanię, 3 zięciów i wnuka Antoniego

11.15

O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, opiekę MB Kalwaryjskiej dla S. Barbary Kowalskiej Salwatorianki z ok. urodzin

15.00

Nieszpory niedzielne

15.30

W int. rocznych dzieci: Filipa Piotra Bitniok i Zuzanny Andryszczyk oraz ich rodziców i chrzestnych