28 maja 2017 r. Parafialny Zespół Caritas zorganizował zbiórkę słodyczy dla podopiecznych Domu Dziecka im. św. Ojca Pio w Mysłowicach. Parafianie bardzo chętnie i obficie wsparli tę akcję dzieląc się słodyczami z najmłodszymi okazując im  empatię i parafialną solidarność.
Łącznie udało się zebrać około 123 kg słodkości w tym mi. in. 270 szt. czekolad, 36 kg cukierków, 18 kg ciasteczek, 9 kg żelków itd. 
Dary zostały przetransportowane do Domu Dziecka we wtorek 30 maja. Dyrektor Placówki Pani Krystyna Wolwiak wystosowała oficjalne podziękowania na ręce ks. proboszcza a radość dzieci była ogromna. Dary te, znacznie umiliły im obchodzony 1 czerwca Dzień Dziecka. Stanowiły również słodkie urozmaicenie ich szkolnych śniadań.
Wszystkim Parafianom jeszcze raz składamy serdeczne Bóg zapłać.

A ile tego było, można zobaczyć:

1

2

3

5

7

11