Dzisiaj jest:
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Jonatan, Stefan

JMB 3 750x100 16
Już kolejny raz w naszej Archidiecezji, w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny, będzie miało miejsce bardzo małżeńskie i rodzinne wydarzenie: Archidiecezjalne Świętowanie Jubileuszy Małżeńskich o tytule: "Co Bóg złączył...". 22 maja 2015 w Archikatedrze Katowickiej Chrystusa Króla o godz.12.00 na Mszy Świętej małżonkowie odnowią przyrzeczenia małżeńskie i każda para otrzyma indywidualne błogosławieństwo.
Jubilatów będzie witać na schodach góralska kapela z Jaworzynki, a małżonkowie będą "odznaczeni" okazjonalnym kotylionem, jak na weselu. Po uroczystości w katedrze zapraszamy na "małe wesele" na placu kurialnym (za katedrą). Będzie góralska kapela Jetelinka, kawa i wspóna zabawa.

JMB 300x250 16Do pomocy w organizacji wydarzenia czynnie włączają się małżeństwa z Ruchu Światło-Życie Domowego Kościoła oraz chętni wolontariusze.
Dla celów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojej obecności przez formularz znajdujący się na wielu stronach archidiecezji lub dzwoniąc na specjalny nr 514 022 373.
Informacje o wydarzeniu oraz formularz można spotkać na poniższych stronach diecezji:

lub klikając w baner wydarzenia. Na jubilatów organizatorzy będą oczekiwać już na parkingach i służyć wszelką informacją i pomocą.