Odwiedziny duszpasterskie 2019/2020

Sobota

30.11.2019, 1400

I

Transportowców 1 i 3

II

Transportowców 2 i 4

Niedziela

1.12.2019, 1400

I

Brzozowa 1-31 i 2-4 (po kolei po obu stronach)

II

Brzozowa 37-45 i 8-20 oraz Orzeszkowej 1-29 niep.

Sobota

7.12.2019, 1400

I

Orzeszkowej 28-40 i 31-61 (po kolei po obu str.)

II

Orzeszkowej 2-8

Niedziela

8.12.2019, 1400

I

Orzeszkowej 10-14

II

Orzeszkowej 16-22

Sobota

14.12.2019, 1400

I

Reja 18a (Hotel) i 26-34a

II

Reja 2-16 i 18

Niedziela

15.12.2019, 1400

I

Reja 22

II

Reja 20 a-d

Sobota

21.12.2019, 1400

I

Reja 7-55

II

Reja 24 i 36-50

Niedziela

22.12.2019, 1400

I

Chrzanowska 39-65 parz. i niep.

II

Reja 57-93 i 52-62 (po kolei po obu stronach)

Piątek

27.12.2019, 1500

I

Chrzanowska 1-8 parz. i niep., Kasztanowa i Szkolna

II

Chrzanowska 10-28 parz. i niep.

Sobota

28.12.2019, 1400

I

Cmentarna i Piaskowa

II

Wodna

Niedziela

29.12.2019, 1400

I

Leśna 4, 1-7, (po kolei po obu str.) i Topolowa

II

Leśna 9-41

Poniedziałek

30.12.2019, 1500

I

Leśna 57-65 + Wybickiego

II

Leśna 43-53

2020

Czwartek

02.01.2020, 1500

I

Boczna 10-10b i Boczna 4-6

II

Boczna 10c-10e i Boczna 1-2

Piątek

03.01.2020, 1500

I

Boczna 10f-10i

II

Damrota i Kudery

Sobota

04.01.2020, 1400

I

Kościelna 2 i 4

II

Kościelna 3, 5-15, 6-26 (po kolei po obu stronach)

Niedziela

05.01.2020, 1400

I

Hetmańskiego, Kościelna 17-35 (niep.) i Dębowa

II

Kościelna 28-48 (parz.)

Poniedziałek

06.01.2020, 1400

I

Malinowa

II

Jaśminowa

Wtorek

07.01.2020, 1500

I

Wrzosowa nieparzyste

II

Wrzosowa parzyste + Jagodowa

Środa

08.01.2020, 1500

I

Różana 2, 4, 6 i nieparzyste

II

Różana parzyste od 8

Czwartek

09.01.2020, 1500

I

Tulipanów 2-12 oraz nieparzyste

II

Tulipanów parzyste od 14

Piątek

10.01.2020, 1500

I

Dolna 4-22

II

Spokojna parzyste i Konopnickiej

Sobota

11.01.2020, 1400

I

Jaworowa od 1 do 22a

II

Spokojna nieparzyste i Jaworowa 38-22b

Niedziela

12.01.2020, 1400

I

Brzezińska 2-26a i 13-1

II

Starowiejska, Brzezińska 28 i 27-19

Poniedziałek

13.01.2020, 1500

I

Brzezińska 30-54 i 37-31

II

Brzezińska 58 i 47-51

Wtorek

14.01.2020, 1500

I

Dworcowa 3, 2-19

II

Brzezińska 51a-55a

Środa

15.01.2020, 1500

I

Laryska 1-22 (w tym Kalmaniok)

II

Laryska 23-55

Czwartek

16.01.2020, 1500

I

Laryska 30-48 parz. i Boczna 13

II

Laryska 57-73 niep.

Piątek

17.01.2020, 1500

I

Laryska 50-66 parz. i Korusa

II

Laryska 68-82 i 83-75

Niedziela

26.01.2020, 1400

Kolęda dodatkowa

Uwagi:

  1. Kolędy rozpoczynamy w soboty, niedziele i uroczystości od 14.00, w powszednie dni tygodnia od 15.00.
  2. Prosimy, by przygotować stół nakryty białym obrusem a na nim krzyż i świece oraz wodę święconą (można zabrać z kościoła z naczynia obok chrzcielnicy) oraz, by w miarę możliwości, wszyscy domownicy byli obecni. Dzieci i młodzież szkolna przygotowują także zeszyty z religii.
  3. Kolędę zasadniczo rozpoczynamy od niższych numerów domów i w blokach od „niższych” liter klatek od dołu do góry. W wypadku mniej ruchliwych dróg, kiedy są numery parzyste i nieparzyste, wtedy po obu stronach po kolei wg ustawienia domów, a w wypadku bardziej ruchliwych dróg, kiedy są numery parzyste i nieparzyste, najpierw jedną stronę, a potem drugą stronę wg numeracji na planie.